نحوه اطلاع از نتیجه ثبت نام لاتاری

همانطور که احتمالا مطلع هستید لاتاری یک نوع بازی شانس است که حکم برنده شدن آن بسیار شیرین دو دلچسب است. شما با برنده شدن در لاتاری اجازه دریافت ویزا و گرین کارت امریکا را خواهید داشت که واسطه آن می توانید به راحتی به آمریکا مهاجرت کنید و در ان جا برای خود یک زندگی جدید و بی دغدغه را آغاز کنید. نکته جالب توجه این جاست که شما با برنده شدن در لاتاری و گرفتن حق ویزا درست مانند یک شهروند درجه یک آمریکایی از تمام امکانات و خدمات این کشور مانند تحصیل و اجازه کار و … می توانید بهره مند شوید. همین اتفاق باعث می شود که بسیاری علاقه مند به ثبت نام در لاتاری باشند. معمولا هر ساله یا هر دو سال یک بار این ثبت نام صورت می گیرد و بعد از زمانی مشخص نتایج این قرعه کشی اعلام می شود. از این رو بهتر است با نحوه اطلاع از نتیجه آشنا شویم.

شما چه به طور مستقیم ثبت نام کرده باشید یا از طریق کارشناسان معتبر سایت لاتاریکس این ثبت نام را انجام داده باشید، کد رهگیری به شما تعلق پیدا می کند. شما می توانید به واسطه این کد و اطلاعات ثبت نامی خود می توانید از نتیجه ثبت نامی خود مطلع شوید. یادتان نرود که اطلاعاتی که هنگام مشاهده نتیجه ثبت نام به واسطه اطلاعات ثبت نام شما امکان پذیر خواهد بود. از این رو فایل ثبت نام شده را همیشه نگه دارید و از آن مراقبت کنید. اما به حالت کلی نحوه اطلاع از نتیجه کار ساده ای می باشد. در ادامه می طرف می خواهیم به نحوه اطلاع از نتیجه به طور مستقیم از سایت اصلی آن بپردازیم. اما شما می توانید از کارشناس پشتیبان خود در سایت لاتاریکس بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. اتفاقا این کار باعث می شود که سرعت و دقت در انجام کار بهتر شود و شاید استرس دیدن نتایج نیز به خودی خود کم تر شود. اما به صورت کلی نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری به شکل زیر می باشد.

 

برای نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری چه کاری باید کرد؟

از آنجایی که سایت لاتاریکس تا زمان اعلام نتایج پشتیبانی خود را از شما حفظ می کند. بهترین راه این است که از کارشناسان این سایت بخواهید که در صورت اعلام نتیجه، نتیجه را به شما ابلاغ کنند. اما اگر دوست دارید خودتان از نتیجه این داستان باخبر شوید بهتر است از سایت لاتاریکس شده و از لینک روبرو استفاده نمایید . (لینک استعلام نتایج لاتاری)

اول از همه شما باید کد رهگیری خود را همراه داشته باشید. این کد اولین اطلاعاتی است که سایت اعلام نتایج از شما می خواهد. در مرحله بعد شما باید نام خانوادگی خود را وارد کنید. این نام باید بر اساس همان چیزی باشد که در فرم ثبت نام نوشته شده است. از این رو تا زمان اعلام نتایج حتما فایل ثبت نامی خود را نگه دارید. در قسمت سوم از شما سال تولدی را که هنگام ثبت نام به میلادی وارد شده است را وارد اعلام کنید. در مرحله آخر برای این که از ربات نبودن شما اطمینان حاصل شود، کدی چند رقمی به شما نشان داده می شود که باید عین همان در کادر توسط شما تایپ شود. بعد از این شما به مرحله اعلام نتیجه فرستاده می شوید. اگر در صفحه اعلام نتیجه نام شما همراه با بارکدی خاص دیده شد که زیر آن متنی نوشته شده است در واقع شما برنده لاتاری شده اید و می توانید مرحله بعدی گرفتن ویزا را انجام دهید. اما اگر همچنین صفحه ای به شما نمایش داده نشد به این معنی است که امسال شانس خوبی نداشتید.

در کل همانطور که مشاهده می کنید نحوه اطلاع از نتیجه چندان کار سختی ندارد و با داشتن چند اطلاعات محدود و مشخص می توانید خودتان نتیجه را مشاهده کنید. البته این نکته را نیز متذکر می شویم که بسیاری از عدم اطلاع مخاطبان و کاربران از نحوه اطلاع از نتیجه سوء استفاده های بسیار می کنند. از این رو ما در این مقاله سعی داشتیم با ساده ترین شیوه ممکن این مسئله را بیان کنیم.