یکی از بهترین و ارزشمندترین مزایای برنده شدن در لاتاری آمریکا، این است که فرد برنده از ابتدای ورود به آمریکا، یک مقیم قانونی برای ایالات متحده محسوب می شود. شما با داشتن گرین کارت آمریکا می توانید مانند یک سیتیزن آمریکایی رفتار کنید و حقوقی که این افراد در نظر گرفته می شود برای شما نیز اعمال خواهد شد. فردی که در لاتاری برنده و وارد کشور آمریکا می شود می تواند از همه مزایای این کشور برخوردار شود و به نوعی تحت حمایت دولت آمریکا قرار می گیرد.

 

مزایای برنده شدن در لاتاری در حیطه کاری

موضوع مهم پس از ورود به آمریکا، داشتن شغل است که در راستای برنده شدن در لاتاری، این موضوع تحقق می یابد. فرد می تواند به محض ورود به آمریکا مشغول به کار شود و خبر خوب اینکه کار برای وی تنها مربوط به بخش خصوصی نبوده و در صورت داشتن توانایی و صلاحیت می تواند وارد کارهای دولتی شود.

افرادی که گرین کارت امریکا را دریافت کرده اند، می توانند شماره ملی آمریکایی داشته باشند و در صورتی که فرد پیش از بازنشستگی خود به مدت ده سال در آمریکا کرده باشد، برای وی مزایای بازنشستگی در نظر گرفته می شود.

 

از سوی دیگر فرد حق کار و تحصیل به صورت موازی را پیدا می کند و همینطور فرزندان وی (در صورت متاهل بودن) می توانند از شرایط تحصیل با کیفیت برخوردار شوند.

کار و تحصیل در آمریکا با بیمه همراه خواهد بود و این موضوع سبب می شود که افراد با اطمینان بیشتری مشغول به کار شوند.

دسترسی به نظام آموزشی عالی در ایالت متحده آمریکا صورت می گیرد و این روال برای همسر فرد متاهل نیز برقرار است.

امکان استفاده از مشاغل فدرال برای افرادی که در لاتاری برنده شده اند وجود دارد. کسانی که قصد کارآفرینی و ثبت شرکت در آمریکا دارند نیز در این دایره به رشد خوبی می رسند و مورد حمایت دولت قرار می گیرند.

برنده شدن در لاتاری

 

 

 

مزایای برنده شدن در لاتاری در راستای حقوق شهروندی

برندگان لاتاری و همسر و فرزندانشان اجازه تحصیل رایگان در این کشور را دارند. این افراد می توانند در هر ایالتی که علاقه دارند، خرید و فروش ملک و رهن و اجاره داشته باشند.

از لحظه ثبت نام تا دریافت ویزا فقط یک الی دو سال زمان نیاز است که مشخص است یکی از سریع ترین روش های مهاجرت به آمریکا خواهد بود.

دولت یک سری کمک ها در راستای هزینه غذا یا بیمه رایگان در اختیار شهروندان خود قرار می دهد که چنین موضوعی در خصوص کسانی که در لاتاری پذیرفته شده اند نیز دیده می شود.

افراد پس از برنده شدن در لاتاری می توانند اقامت آمریکا را کسب کنند و دریافت گرین کارت داشته باشند و پس از 5 سال نیز شرایط دریافت پاسپورت آمریکایی در اختیار افراد قرار می گیرد.

افراد برای برنده شدن نیاز به مدرک زبان یا مدارک تحصیلی بالا ندارند و از این نظر، یکی از روش های بسیار آسان برای اقامت آمریکا محسوب می شود. به طور کلی این روش برنده شدن بسیار آسان است و میتواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

برنده شدن در لاتاری

 

 

 

مزایای برنده شدن در لاتاری برای همراهان

مزیت بسیار ارزشمند لاتاری در خصوص شرایط همراهی همسر و فرزندان شخص اصلی است. خبر خوب اینکه در این روش فرد متاهل می تواند در فرم ثبت نام همسر و فرزندان خود را وارد نماید و و زن نیز این روال را تکرار کند تا شانس دو برابری برای اقامت و برنده شدن صورت بگیرد. همسر و فرزندان به واسطه برنده شدن متقاضی اصلی می توانند وارد این کشور شوند و از مزایای شهروندی برخوردار شوند.

خدمات بهداشتی برای شخص اصلی و همسر و فرزندان وی در نظر گرفته می شود به طوری که می توانند از بهترین شرایط بهداشت و درمان استفاده کنند. از سوی دیگر فرد همراه این امکان را دارد شغل داشته باشد و خود نیز به همراه همسر مشغول به درآمدزایی شود. شرایط ورود فرزندان به دنیای هنر و ورزش در این کشور با حمایت دولت صورت می گیرد و می تواند یکی از بهترین روش های موفق شدن باشد. این روش محدودیت سنی و تحصیلی چندانی ایجاد نمی کند و آسان ترین روش مهاجرت به آمریکا و اخذ کارت سبز این کشور خواهد بود.

https://www.investopedia.com/articles/personal-finance/021116/how-green-card-lottery-really-works.asp

https://www.usafis.com/benefits-winning-green-card-lottery/