بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به آمریکا دارند و می خواهند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند باید ابتدا به خوبی شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا را مورد بررسی قرار دهند. اکنون بسیاری از افراد مایل هستند که برای لاتاری سال 2022 ثبت نام کنند و برای رزرو ثبت نام لاتاری بهتر است به خوبی شانس خود  را مورد بررسی قرار دهند. لاتاری آمریکا و برنده شده در آن یکی از آرزوهای هر فردی می باشد که باید برای رسیدن به این آرزو با عوامل تاثیر گذاری که روی برنده شدن آنها نقش دارد آشنایی داشته باشند.

به دو علت اصلی شانس برنده شدن شما در سال 2022 ثبت نام لاتاری آمریکا بسیار افزایش پیدا می کند. یکی از این علت ها حذف شدن کشور بنگلادش می باشد که آن را به ایران واگذار کرده اند و به همین دلیل سهم ایران افزایش پیدا کرده است. یکی از دیگر علت ها این است که تنها افرادی که پاسپورت دارند می توانند در لاتاری ثبت نام کنند.

شانس  برده شدن در لاتاری آمریکا چقدر است ؟

به دوو علت که بیان نمودیم شانس برنده شده شما تا حدودی برای ثبت نام لاتاری آمریکا افزایش پیدا کرده است. در واقع آن دسته از افرادی که ممنوع الخروج هستند و یا سربازی ندارد نمی توانند در آزمون شانس ثبت نام کنند. امسال نسبت به دوره های قبل شانس برنده شده کشور ایران تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کرده است. به طور کلی باید بدانید که اگر فرم لاتاری خود را برای ثبت نام به افراد حرفه ای بدهید شانس برنده شدن شما بسیار افزایش پیدا خواهد کرد. آنها به خوبی می دانند که باید فرم شما را چگونه پر کنند و دولت آمریکا بیشتر به چه مواردی اهمیت می دهد. به همین دلیل بهتر است فرم ثبت نام لاتاری خود را به افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند بسپارید.

یکی از نکات بسیار مهمی که در مورد ثبت نام لاتاری آمریکا وجود دارد این است که تنها باید یک بار اسم خود را بنویسند. برخی از افراد بر این باور هستند که باید چندین بار نام خود را بنویسند که این  روش اشتباه است و شانس شما برای برده شده را کاهش می دهد. برخی از مهمترین عواملی که شانس شما را افزایش می دهد عبارت می باشد از :

  1. برای متاهلین :

آن دسته از افرادی که متاهل هستند شانس بیشتری برای برنده شده دارند. در واقع باید بدانید آنها دو برابر شانس دارند که یکی از آنها اگر برنده شود نفر دیگر را هم می تواند همراه خود ببرد. فرزندان آنها هم اگر زیر 21 سال باشد می توانند به عنوان همراه به کشور آمریکا مهاجرت کنند. به این ترتیب هر یک از زوجین در لاتاری آمریکا برنده شود می تواند برای همسر خود و همچنین فرزندانش ویزا دریافت کند.

لاتاری آمریکا

  1. افراد مجرد زیر 21 سال :

بر اساس بیانیه ای که اداره مهاجرت آمریکا ارائه داده است بیان نموده آن دسته از افرادی که از 18 تا 21 سال سن دارند شانس برنده شدنشان بیشتر می باشد. البته که باید بدانید آنها حتما نیاز به مدرک دیپلم 12 ساله هستند و باید این مدرک را داشته باشند. یکی از مزیت هایی که این دسته از افراد برای ثبت نام در لاتاری دارند این است که می توانند به صورت مستقل ثبت نام نمایند. در واقع باید بدانید شانس برنده شدن برای این دسته از افراد بسیار بالا می باشد و 3 برابر است. یکی از شانس های آنها مربوط به این است که خودشان می توانند به صورت مستقل اسم نویسی کنند. دو شانس دیگر آنها هم مبنی بر این است که می توانند به همراه پدر و یا همراه مادر خود به کشور آمریکا مهاجرت کنند. زمانی که آنها هوز 21 ساله هستند می توانند همراه پدر و یا مادر خود که در لاتاری برنده شده اند به کشور آمریکا مهاجرت می کنند.

با توجه به مواردی که رد شانس برنده شدن شما برای لاتاری آمریکا وجود دارد شما می توانید در این آزمون شرکت کنید. تنها باید دقت داشته باشید که برای ثبت نام لاتاری به افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند مراجعه کنید تا اطلاعات شما را به طور کامل وارد کنند.